Świetne noże do kosiarki bijakowej
https://sklep.agro-plus.com.pl/category/samasz-kosiarki-bijakowe

Nie da się ukryć, że noże do kosiarki bijakowej ulegają częstym problemom z ostrością. Kosiarka wysokiej klasy to nie zawsze odpowiednio dopasowane, dobrane, a przy tym wykonane noże. Dlatego też, kiedy nadchodzi okres ich wymiany powinieneś zdecydować się na sprawdzone rozwiązania, które zapewnią długą i bezawaryjną, a przy tym skuteczną pracę kosiarki. Dlatego też doskonałą propozycją dla Ciebie będzie sklep Agro-Plus, który noże do kosiarki bijakowej oferuje już od długiego czasu. W ofercie tej firmy znajdziesz mnóstwo egzemplarzy, które różnią się od siebie oczywiście przeznaczeniem, jeśli chodzi o model czy markę kosiarki. W ten sposób dopasujesz ostrza do modelu, który posiadasz. Są to elementy sprowadzane od cenionych dostawców, wysoka ich jakość oraz niezwykła ostrość gwarantują skuteczne koszenie nawet w trudno dostępnych miejscach. Agro-Plus oprócz świetnej jakości tego rodzaju elementów gwarantuje ich niezawodność, a przy tym wysoką ostrość i oczywiście bardzo korzystną cenę!

Firma, w której dokonamy zakupu m.in. filtrów samoczyszcących

Przedsiębiorstwem, które dzięki temu, że wdraża profesjonalne technologie, jak również usługi w przemyśle od lat współpracuje z firmami z branży motoryzacyjnej, spożywczej, chemicznej, browarniczej, kosmetycznej, farmaceutycznej, czy też utylizacyjnej, jest Energos-Pro. Opisywana firma w swoim bogatym asortymencie posiada m.in. takie rozwiązania jak np. filtry samoczyszczące. Wymienione produkty nie są jedynymi, które można znaleźć w szerokiej, a zarazem dość zróżnicowanej ofercie firmy Energos. W przypadku prezentowanego przedsiębiorstwa mamy tak naprawdę do czynienia z szeregiem różnego rodzaju produktów z zakresu filtracji, jak również rozwiązań z zakresu chemii korekcyjnej, czy też wymiany ciepła. Stąd też oprócz wymienionych produktów, jakimi to są filtry samoczyszczące, w asortymencie powyższego przedsiębiorstwa znajdziemy również m.in. filtry przemysłowe, zbiorniki przemysłowe, filtry sterylizujące, kotły parowe, obudowy filtracyjne, wymienniki ciepła, czy też stacje odwróconej osmozy.

Elementy stalowe konstrukcji

Specjalnością naszego przedsiębiorstwa jest wykonywanie różnego rodzaju konstrukcji ze stali nierdzewnej - w tym przede wszystkich takich jak budynki socjalne, magazyny, hale przemysłowe czy wiaty stalowe. Ceny tego rodzaju konstrukcji są bardzo zróżnicowane i zależą od konkretnych parametrów - w tym rozmiarów oraz indywidualnych oczekiwań klientów. Dużym zainteresowaniem cieszą się nasze ergonomiczne hale przemysłowe i targowe, a w ostatnim czasie także ekologiczne budynki pasywne dla przemysłu. Gwarantujemy wysoką trwałość i atrakcyjnych wygląd podstawowych konstrukcji takich jak hale czy wiaty stalowe. Ceny naszych usług oraz konstrukcji są jednymi z najbardziej atrakcyjnych na rynku, dlatego regularnie rozszerzamy zakres oferowanych instalacji.

Maszyny pakujące do folii termokurczliwej

Zgrzewadło w wersji impulsowej lub stałocieplnej to jedna z innowacji zastosowanej w nowoczesnej maszynie pakującej, którą jest zgrzewarka kątowa do folii, wyposażona dodatkowo w system kontroli zgrzewu. Produkcją i dystrybucją nowej generacji urządzeń o takiej charakterystyce od długiego czasu z powodzeniem zajmuje się firma Filmat, jej dotychczasowi użytkownicy podkreślają żywotność i bezawaryjną pracy całego mechanizmu, nawet przy nadmiernej eksploatacji. . Wskazana w tekście zgrzewarka kątowa do folii termokurczliwej posiada wydajne moduły do formowania i grupowania pakietu, dodatkowo jakościowy tunel obkurczający oraz mechanizm transportujący, wpływają na wielozadaniowość całej konstrukcji. Pojawiające się zapytania ofertowe dotyczące sprzedawanych tutaj maszyn pakujących zadamy zdalnie bez zbędnych formalności, odpowiedzi udzielają odpowiednio przeszkoleni konsultanci, mający dużą wiedzę o budowie wskazanego sprzętu.

Największy wybór opryskiwaczy polowych online

Nowoczesne i zaawansowane technicznie maszyny rolnicze, zgodne z obowiązującymi standardami i normami ekologicznymi, są do nabycia w dużej ilości w firmie Tadex, proponującej też omawiany sprzęt poprzez stronę sklepu internetowego. Żadna uprawa nie może obyć się bez regularnych oprysków środkami ochrony roślin, eliminujących grzyby i inne negatywne czynniki, wpływające na wielkość zbiorów. Do takich prac często wybierany jest opryskiwacz polowy Pilmet Plus, również dostępny w propozycji sprzedażowej wskazanego dystrybutora. Oferta opryskiwaczy dla rolników i sadowników jest w tym punkcie sprzedażowym zdecydowanie szersza, warto już dzisiaj zapoznać się z dostępnymi rozwiązaniami, każda maszyna jest obszernie scharakteryzowana pod kątem posiadanych parametrów technicznych. Opryskiwacze Pilmet Plus, proste w obsłudze i umożliwiające na precyzyjne dozowanie środków ochrony roślin, to tylko wąski fragment propozycji wymienionego sprzedawcy, posiadającego też w katalogu agregaty talerzowe czy sortowniki.

Najlepsze dźwigi i nie tylko

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usługi naszej firmy. Proponujemy Wam dzwigi na sprzedaż dla swoich firm i nie tylko. Jeżeli chcecie znaleźć żurawie samochodowe, które są naprawdę bardzo wydajne, to nasz katalog produktowy jest właśnie dla nas. Mamy nadzieje, że nasza oferta znajdzie Wasze uznanie. Mamy najlepsze i bardzo solidne dzwigi na sprzedaż. Proponujemy dźwigi nowe firmy Polan, Terex, Marchetti, Mannotti o różnym udźwigu. Jeżeli jednak nie chcecie inwestować w nowe, co jest dla nas bardzo zrozumiałe zapraszamy Was do działu z używanym sprzętem, który zawsze jest bardzo dokładnie sprawdzany pod względem technicznym.

Aluminiowe nity czarne o szerokim zastosowaniu

Wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów nity kolorowe z kołnierzem standardowym i nie tylko, stanowią podstawę, jeśli chodzi, o ofertę sklepu internetowego Norsteel, proponującego ponadto elementy wciskane, do zgrzewania czy nitotrzpienie, w bezkonkurencyjnych cenach. Profesjonalne nity, do wykonywania połączeń między metalami czy tworzywami sztucznymi, obejmują też nity multigrip, szczelne czy standardowe, zawsze od znanych producentów, gwarantujących najwyższą jakość wykonania. Przy wyborze nitonakrętek czy nitów do łączenia elementów maszyn lub większych konstrukcji metalowych, skorzystamy w razie potrzeby, z rzetelnego doradztwa technicznego, zatrudnionych w tej hurtowni specjalistów, wkładających we współpracę ze zleceniodawcami pełne zaangażowanie. Rekomendowane nity kolorowe to idealne rozwiązanie, kiedy zależy na błyskawicznym, a jednocześnie solidnym połączeniu, kilku elementów większej konstrukcji, na przykład budowlanych rusztowań czy innych tego typu systemów użytkowych.

Specjalistyczny serwis naprawy wózków widłowych
brak zdjęcia

Każdego dnia na naszych drogach jeżdżą setki, a nawet tysiące ciężarówek, które są po brzegi wyładowane towarami. Do ich załadunku nie wykorzystuje się siły ludzkich rąk, ponieważ zajmowałoby to za dużo czasu, ale specjalistyczne pojazdy, takie jak wózki widłowe. Serwis naprawy takich pojazdów, mieści się praktycznie w każdym mieście. Wózki są bardzo praktycznymi pojazdami, które zmieszczą się praktycznie wszędzie. Za och pomocą można poruszać się po halach magazynowych, produkcyjnych, i załadunkowych. Najczęściej siłą napędową takich pojazdów tej prąd, ale zdarzają się maszyny operujące na gazie ziemnym czy ropie naftowej. Siła udźwigu tych pojazdów to nawet kilka ton, a zatem jest to dość dużo, jak na małe wózki widłowe. Serwis Emtor oferuje usługę naprawy tych pojazdów, w razie ich awarii. A jak wiadomo nawet najbardziej trwałe części kiedyś przestaną działać. Warto zatem zwrócić się do specjalistycznych punktów napraw, które działają w wielu miastach, zlokalizowanych w róznych regionach Polski.

Zdobądź nowe umiejętności dzięki kursom.
brak zdjęcia

Kurs na pojazdy uprzywilejowane pozwoli Tobie na zdobycie nowych umiejętności zawodowych, dzięki którym będziesz mógł znaleźć nową lepiej płatną pracę, która będziesz lubić wykonywać i każdy dzień w niej spędzony będzie dla Ciebie przyjemnością. Nasza firma oferuje kurs na pojazdy uprzywilejowane jak i też w naszej ofercie znajdziesz inne kursy, które pozwolą Tobie na zdobycie nowych umiejętności, które będziesz mógł w życiu wykorzystać. Kursy prowadzone przez naszą firmę są na wysokim poziomie, prowadzonych przez doświadczonych i wykwalifikowanych szkoleniowców, którzy umieją przekazywać wiedzę.

Elektryczny pucybut gwarantuje czyste obuwie
brak zdjęcia

Maszyny do czyszczenia obuwia robią zawrotną karierę. Wygoda i łatwość użytkowania sprawia, że są one chętnie nabywane zarówno do domu, jak i do obiektów biurowych oraz hotelowych. Produkowany przez firmę Heute elektryczny pucybut zawdzięcza swą skuteczność systemowi trzech antystatycznych szczotek z naturalnej wełny do czyszczenia wstępnego i polerowania. Wyposażony w automatyczny dozownik pasty w ciągu minuty oczyści i wypoleruje każde obuwie. Ponieważ jego obudowa wykonana jest ze stali szlachetnej, elektryczny pucybut stanowi doskonałe, wizualne uzupełnienie nowoczesnych wnętrz. Na podkreślenie zasługuje też fakt, iż tę maszynę charakteryzuje wyjątkowa żywotność, co sprawia, iż nie pojawia się konieczność wymiany sprzętu po krótkim czasie użytkowania.

Nowoczesne kotły centralnego ogrzewania

W budynkach mieszkalnych szczególnie często montowane są instalacje centralnego ogrzewania. Dzięki nim możliwe jest szybkie zapewnienie ciepła w wielu pomieszczeniach jednocześnie. Żeby systemy tego rodzaju spisywały się bez zarzutu, muszą być wyposażone w wysokojakościowe kotły co. Prezentowane urządzenia charakteryzują się naprawdę sporym zróżnicowaniem pod względem parametrów technicznych. W ostatnim czasie wielką popularnością cieszą się solidne kotły co na węgiel. Dzięki nim ogrzewanie poszczególnych wnętrz w domach mieszkalnych nie wiąże się z przesadnie wielkim wydatkiem środków pieniężnych.

Ekonomiczna zamrażarka niskotemperaturowa
brak zdjęcia

Jesteśmy firmą handlową świadczącą kompleksowe usługi w dziedzinie zaopatrzenia laboratoriów. Oferujemy zamrażarki niskotemperaturowe, chłodziarki, cieplarki, aparaturę pomiarową oraz szkło laboratoryjne i odczynniki chemiczne. W naszej platformie sprzedażowej można zamówić wszystkie urządzenia potrzebne do funkcjonowania laboratorium naukowego czy analitycznego. Dostarczamy sprzęt i wyposażenie do placówek służby zdrowia, centrów naukowo-badawczych i laboratoriów działających w przemyśle. Zamrażarki niskotemperaturowe umożliwiają przechowywanie preparatów w specjalnych warunkach chłodniczych. Działają bardzo precyzyjnie oraz gwarantują utrzymywanie temperatury na ściśle określonym poziomie. Dostarczamy sprzęt laboratoryjny najwyższej klasy i posiadamy kontakty wśród najlepszych producentów. Zapewniamy sprawne i terminowe dostawy urządzeń, a także szkła laboratoryjnego i odczynników chemicznych. Współpracujemy z placówkami służby zdrowia, instytutami naukowymi oraz zakładami z wielu dziedzin przemysłu.

Podwykonawstwo na miarę XXI wieku
brak zdjęcia

Dellner Components to najlepsza firma w branży inżynieryjnej. Dla swoich klientów oferuje najlepsze rozwiązania inżynieryjne pod zamówienie. Podmiot jest w stanie zrealizować zarówno pojedyncze części lub podzespoły jak i całe systemy. Posiada, bowiem odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie w tej dziedzinie. Dodatkowo firmowi specjaliści są również na bieżąco z wszystkimi nowinkami technicznymi, dzięki czemu w swoich elementach stosują jedynie najlepsze rozwiązania pod każdym względem. Klient uzyskuje, więc w pełni kompleksową usługę. I to w dodatku w bardzo dobrych cenach. Firma prowadzi również najbardziej profesjonalne podwykonawstwo na rynku. Dzięki swej otwartości i doświadczeniu może skutecznie współpracować z praktycznie każdą branżą i dostarczać jej wybrane produkty. Wszystko również w pełni sprawnie a co najważniejsze terminowo. Jednym słowem idealnie. Tak działa właśnie firma Dellner Components. Warto, więc rozpocząć z nią wspólną działalność poprzez podwykonawstwo lub zamówienia na komponenty.

Perfekcyjne piły do ceramiki
brak zdjęcia

W pomieszczeniach mieszkalnych narażonych na działanie wilgoci zazwyczaj umieszcza się na ścianach oraz podłodze płytki ceramiczne. Glazurą określa się płytki umieszczane na ścianach pomieszczeń takich jak kuchnia lub łazienka. Na podłogach z kolei umieszczane są znacznie grubsze i trwalsze płytki w postaci terakoty. Taki stan rzeczy wynika z tego, że podłogi w łazienkach i kuchniach są bardziej podatne na uszkodzenia. Żeby podłogi i ściany w łazience wyglądały dobrze, konieczne jest wykorzystanie piły do ceramiki. Każdy, kto profesjonalnie zajmuje się układaniem płytek ceramicznych musi posiadać najwyższej jakości sprzęt. Brak odpowiednich narzędzi nie tylko opóźnia prace, ale dodatkowo może prowadzić do uszkodzenia wykorzystywanego materiału budowlanego. Tylko wysokiej jakości piły do ceramiki są w stanie zapewnić dokładne cięcie pod różnymi kątami. Dzięki posiadaniu takiego sprzętu praca przy układaniu płytek staje się prawdziwą przyjemnością.

Maszyny do recyklingu dbające o środowisko!

W Państwa ręce przekazujemy najlepsze na rynku maszyny do recyklingu. To perfekcyjne urządzenia, które przez ekologów wynoszone są niemalże na piedestał. Głównie dlatego, że to dzięki nim, tworzywa i materiały zostają przetworzone i jest możliwe ich ponowne użycie. Dzięki temu również, przedmioty i odpady nie muszą rozkładać się latami w naszych lasach, psując jednocześnie resztki zieleni w naszym kraju. Maszyny do recyklingu nie dość, że działają w imieniu ekologii, to jeszcze same funkcjonują według zasad zdrowego środowiska. Wykonują misję, która powinna być doceniana każdego dnia. Ty również bądź doceniony przez innych i zadbaj o asortyment w postaci tych fenomenalnie skutecznych, niezawodnych i bezpiecznych urządzeń do przetwarzania odpadów.

Firma wynajmująca nowoczesne elektronarzędzia
brak zdjęcia

Na rynku działa wiele profesjonalnych przedsiębiorstw oferujących wynajem sprzętów budowlanych. takie urządzenia potrzebne są na przykład przy budowie domów, lecz ich zakup nie jest potrzebny, a do tego zbyt drogi. Wówczas przydają się firmy takie jak Cramo, która oferuje swoim klientom do wynajęcia między innymi elektronarzędzia. Wynajem takich urządzeń odbywa się na podstawie umowy. Firma oferuje swoim klientom różne elektronarzędzia. Wynajem niektórych z nich może sprawić kłopot, ale firma gwarantuje bezpłatną ich dostawę na miejsce. Wśród oferowanych urządzeń elektrycznych są przede wszystkim wiertarki, frezarki, giętarki, elektryczne sprężarki, szlifierki oraz sprzęt pomiarowy. Są to również pompy oraz i piły. Dostępny jest poza tym sprzęt do betonowania i zagęszczania cementu. Firma posiada oddziały w całej Polsce, w największych polskich miastach. W razie wątpliwości można skontaktować się telefonicznie.

Kotły na pelet na Moderator.com.pl
brak zdjęcia

Nasza firma MODERATOR od kilkudziesięciu lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości kotłów. Szukanie nowych rozwiązań technologicznych oraz sposobów pozyskiwania taniej, ale ekologicznej energii to nasza pasja i misja. Oferujemy Państwu szeroki asortyment kotłów na różnego rodzaju paliwa. Znajdą Państwo u nas kotły na pelet, węgiel, brykiet i inne. Wszystkie oferowane przez nas kotły na pelet łączą w sobie najwyższą jakość wykonania z wysokiej jakości tworzyw, łatwość obsługi, dużą wydajność i trwałość, a przy tym niską cenę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.moderator.com.pl!

Oferujemy kolana hamburskie
brak zdjęcia

Jesteśmy przedsiębiorstwem handlowym, które od 1990 roku realizuje dostawy armatury przemysłowej, w tym kolana hamburskie dla szerokiego spektrum odbiorców. Współpracujemy z największymi w Polsce ośrodkami produkcji przemysłu ciężkiego, reprezentując wiodących producentów armatury krajowej i zagranicznej. Jesteśmy firmą współpracującą bezpośrednio z producentami i będąc ich przedstawicielem - dostawy realizujemy kompleksowo i w bardzo krótkich terminach. Kolana hamburskie oraz inne towary z naszej oferty dostarczamy na własny koszt i nie wymagamy przedpłaty od odbiorcy. Długoletnia obecność w branży jest świadectwem naszego profesjonalizmu.

Ogrzewanie podłogowe od SOL-SYS
brak zdjęcia

SOL-SYS to marka działająca w zgodzie z naturą. Oferuje ona ekologiczne rozwiązania uwzględniające wyłącznie odnawialne źródła energii, które przyczyniają się do satysfakcji klienta. W ofercie marki znajdują się takie akcesoria jak pompy ciepła, wentylacja mechaniczna czy ogrzewanie podłogowe. Śląsk to obszar, na którym firma działa. SOL-SYS słynie ze swoich profesjonalnych, sprawdzonych rozwiązań, które odpowiadają wielu osobom. Ogrzewanie podłogowe (Śląsk) jest jednym z nich. Z pewnością poprawia ono komfort każdego mieszkańca, którego dom dzięki SOL-SYS staje się ciepły i przytulny, a wszystko w zgodzie z naturą.

Dokładny pomiar wentylacji
brak zdjęcia

Kupując odpowiedni wentylator do swojego lokalu musisz pamiętać o tym, aby został on prawidłowo zamontowany oraz raz na jakiś czas sprawdzony. Jedną z usług, jaką oferuje nasza firma, jest dokładny pomiar wentylacji, dzięki któremu udowadniamy, że urządzenie działa, bądź nie, prawidłowo. Pomiar wentylacji może być jednorazowym sprawdzeniem jakości i siły sprzętu, na przykład pod wymogi różnych organów państwowych. Może być on także rutynową kontrolą, mającą na celu zaspokoić właściciela o prawidłowym działaniu sprzętu. Żeby wentylacja działała tak, jak tego chcemy, warto ją także czasami przeczyścić i wykonać pomiar.

Najlepsze i niezawodne palniki giersch
brak zdjęcia

Tak, jak wśród samochodów przewodzi porządne i klasyczne audi, tak samo branża profesjonalnych palników ma firmę, która jest zawsze niezawodna i prezentuje w tej dziedzinie najwyższą jakość. Takie właśnie są palniki giersch. To produkty, które gwarantują swoją długowieczność i skuteczność. Są klasą samą w sobie. Dlatego zadbaliśmy o to, by koniecznie mieć je w swojej i tak bogatej już ofercie. Stawiamy jednak na wszystkie najlepsze marki, więc palniki giersch uznaliśmy za konieczność. Jesteśmy dumni, że naszym klientom, za tak bardzo jakościowy sprzęt, możemy zaproponować naprawdę atrakcyjne i konkurencyjne warunki sprzedaży.

Lackierkabine ist Erfolgsgarantie !
brak zdjęcia

Lackierkabine ist eine Firma, die Geräte für moderne Lackierereien oder Garagen herstellt. Es ist wichtig, dass das Unternehmen auf dem europäischen Maßstab. Zweifellos weiterer Vorteil ist, dass die Trainingsgeräte in allen möglichen Formen und Größen. All dies, um auch den anspruchsvollsten Kunden zufrieden stellen. Darüber hinaus werden diese Produkte von einem sehr hohen Standard aus. Wenn Sie die Dienste dieser Art von Unternehmen nutzen möchte, ist ein Unternehmen Lackierkabine ist die beste Firma, die auf dem europäischen Markt tätig ist. Auf jeden Fall ein Erfolg ist, wie sie mit Ihnen zusammenarbeiten können und wie Sie passen sich ständig ändernden Anforderungen der Kunden.

Silniki do pontonów i łodzi pozaburtowych
http://www.kmbc.pl/silniki_elektryczne.html

Wszelkich łodzi i pontonów, które są zasilane silnikami pozaburtowymi jest dziś całe mnóstwo. Są one nie tylko na wyposażeniu odpowiednich służb ratunkowych, ale również osób prywatnych, które przykładowo lubią łowić ryby. Jeśli ty również posiadasz taką łódź i interesują cię silniki do pontonów doskonale trafiłeś, bo najlepsze produkty znajdziesz w naszej ofercie. Jesteśmy producentem artykułów jakimi są silniki do pontonów i łodzi, a także akumulatorów i ładowarek. Nie zwlekaj i już dziś zapoznaj się z szeroką ofertą naszych najlepszych artykułów. Postaw na nas, a na pewno nie będziesz żałować swojej decyzji.

regeneracja wierteł diamentowych - szybka i skuteczna

MK – diament to firma w której znajdziesz najlepsze narzędzia dla siebie. Technika diamentowa w jakiej specjalizuje się MK – diament od dawna należy do jednych z najlepszych na świecie. Pozwala nie tylko na tworzenie wysokiej klasy produktów ale również i ich regenerację. W firmie MK – diament realizowane są oba procesy. Można zakupić wysokiej klasy: tarcze diamentowe, wiertła diamentowe, frezy diamentowe czy wiertnice do gruntu. Wykonywana jest regeneracja wierteł diamentowych, tarcz i innych narzędzi. Wszystko z zachowaniem najwyższej jakości i pełnego profesjonalizmu. Takie możliwości daje jedynie MK – diament. A zatem jeżeli chcesz aby regeneracja wierteł diamentowych lub innych twoich narzędzi została wykonana fachowo to skontaktuj się z MK – diament!

Zaopatrzenie laboratorium - wzorce chemiczne
brak zdjęcia

Firma Metimex to rzetelna oraz profesjonalna grupa, działająca na Polskim rynku od 20 lat. Zajmujemy się dystrybucją narzędzi, materiałów do wyposażenia laboratorium. Wzorce chemiczne, jakie proponujemy to szeroki zakres z wszystkich dziedzin przemysłu. Szeroka oferta, bo aż 1100 wzorców chemicznych pozwala nam na zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystkie wzorce przygotowujemy adekwatnie do potrzeb. Na naszej stronie internetowej www.metimex.com.pl znajdą Państwo szczegóły oferty. Na naszej stronie udostępniamy specjalne katalogi - wzorce chemiczne między innymi stali, metali.

Dobra spawarka inwertorowa o małych gabarytach.
brak zdjęcia

Nasza działalność opiera się o handel hurtowy i detaliczny. Porad udzielamy zawsze Naszym klientom. Doradzimy jaką spawarkę wybrać i jaką metodą spawać. Poszukujecie dobrej spawarki, nasza oferta jest bogato wyposażona w tego typu urządzenia i na pewno dopasujecie coś dla siebie. Bardzo praktyczna jest spawarka inwertorowa, zasilana napięciem 230V lub 400V. Dzięki niej mogą Państwo zwiększyć wysokość prądów spawania ze stosunkowo niewielkich transformatorów. Spawarka inwertorowa jest funkcjonalna dzięki małej wadze i gabarytom. Możemy nią spawać metodami MMA oraz TIG. Dzięki takiej technologi ich wykonania posiada zalety: - doskonała jakość, stabilny prąd; - możliwość bezproblemowej pracy na długich przedłużeniach; - stabilne spawanie agregatami; - w razie przegrzania urządzenie się schładza w ciągu 2 - 3 minut. Zapraszamy na zakupy do Hurtowni Spawarek.

Infobox od TDC Polska!
brak zdjęcia

Firma TDC Polska to podmiot oferujący niezwykle oryginalne i innowacyjne rozwiązania w sferze usług multimedialnych. Jednostka ta w szczególności zaś zajmuje się wdrażaniem, montażem telebimów, sieci ekranów LCD czy infoboxów. To właśnie infobox, funkcjonujący pod nazwą SCEO®Infokiosk, jest niezwykle wartym uwagi rozwiązaniem oferowanym przed TDC Polska. TDC Polska produkt ten sprzedaje w różnych wersjach. Klient ma więc możliwość wyboru, jaki ekran, zastosowaną technologię dotykową czy inne aplikacje wewnętrzne będzie posiadał jego infobox. Wszystkie zaś modele stworzone przez TDC Polska są zgodne z najwyższymi standardami, co potwierdza fakt, iż firma ta produkuje zgodnie z normami ISO 9001 oraz ISO 14001.

Hamulce z wieloletnią tradycją
brak zdjęcia

Firma Suw – Bed z ponad 20 – letnim doświadczeniem każdego dnia pomaga swoim klientom w naprawie suwnic, wciągników, żurawi oraz wyciągarek. W swojej ofercie firma posiada również sprzedaż części do wciągników BZUT. Przede wszystkim są to hamulce help, które są jedną z najlepszych części zamiennych dla wciągników. Dodatkowo hamulce help firmy Suw – Bed www.suwbed.pl to produkt najwyższej klasy. A zatem jeżeli masz jakikolwiek problem z wciągnikiem lub innym urządzeniem w swojej firmie to skorzystaj z usług firmy Suw – Bed. Wejdź na stronę internetową firmy i zamów odpowiednie dla siebie usługi już teraz!

Sanora - spokojny sen, lepszy poranek
brak zdjęcia

Sanora to firma zajmująca się sprzedażą urządzeń wspomagających oddychanie, leczących chrapanie oraz zapobiegających bezdechowi sennemu, które wykorzystują metodę CPAP. CPAP to bardzo skuteczna metoda leczenia bezdechu, która umożliwia swobodne oddychanie i zapobiega chrapaniu. Pozbycie się dolegliwości związanych z bezdechem to spokojny sen oraz więcej energii po przebudzeniu. Sanora jest wyłącznym dystrybutorem produktów firmy Hoffrichter. Prowadzi także sprzedaż produktów firm: Weinmann oraz Oscimed. Wysoka jakość produktów umożliwia pozbycie się uciążliwego problemu. Nadaje nowej, lepszej jakości nocnemu wypoczynkowi.